0850 303 1363 WhatsApp
Anasayfaya dön
Sosyal Medya
TUR
Tur Türleri
Seyahat Türleri
Kalkış Noktaları
Adana Çıkışlı Turlar için toplam 3 tur bulduk
Gap Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / Adana Çıkışlı
Gap Turu / 3 Gece Otel Konaklamalı / Adana Çıkışlı
Adana Kalkışlı
3 Gece / 4 Gün
Yurt İçi Tur
Otobüs ile gidiş dönüş
%50'a Varan indirimler
14998,00 TRY 7499,00 TRY
Turu İncele
Gap Turu / 4 Gece Otel Konaklamalı / Adana Çıkışlı
Gap Turu / 4 Gece Otel Konaklamalı / Adana Çıkışlı
Adana Kalkışlı
4 Gece / 5 Gün
Yurt İçi Tur
Otobüs ile gidiş dönüş
%50'a Varan indirimler
17998,00 TRY 8999,00 TRY
Turu İncele
Gap Turu / 5 Gece Otel Konaklamalı / Adana Çıkışlı
Gap Turu / 5 Gece Otel Konaklamalı / Adana Çıkışlı
Adana Kalkışlı
5 Gece / 6 Gün
Yurt İçi Tur
Otobüs ile gidiş dönüş
%50'a Varan indirimler
20998,00 TRY 10499,00 TRY
Turu İncele
Adana Çıkışlı Turlar

 

ADANA ÇIKIŞLI TURLAR

 

Adana Çıkışlı Turlar, Malitur güvencesiyle en ucuz kampanya fırsatlarıyla geliyor. Tur kapsamında; Klasik Gap Turu, Adana Çıkışlı Konaklamalı Turlar olarak yer alıyor. 3 gece 4 gün olabileceği gibi 4 gece 5 gün şeklinde konaklama sayısı da yer almaktadır. Aynı zamanda siz değerli misafirlerimiz için yüzde 20’ya varan indirimler de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Otobüs ile gidiş dönüş olacak şekilde düzenlenen turlar farklı rotaları gezmek, görmek ve kültürel gelişime odaklanmak açısından büyük önem taşıyor. Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan ve ünlü lezzetleriyle tanınan Adana’da gezilecek pek çok yer bulunuyor. Başta kebabı ile meşhur olmasıyla bilinirken aynı zamanda portakalı, köprüsü, tarıma elverişli arazileri ile tarihsel ve kültürel açıdan da öne çıkmaktadır. Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Etnografya Müzesi, Saat Kulesi tanınmış turistik mekanlar arasında yerini alırken camiler ve kervansarayları ile de ünlü bir şehirdir. Türkiye’yi Adana Çıkışlı Turlar ile keşfetmek isteyen misafirlerimiz için Malitur bu hizmeti sizlerin beğenisine sunacak.

 

Adana Çıkışlı Turlar, otobüslü bir tur olup güzergah boyunca en güzel ve eşsiz manzaralar göreceksiniz. Doğunun gizemini hem keşfedecek hem de öğreneceksiniz. Özellikle Adana çıkışlı klasik GAP turunda Mezopotamya tarihi Malitur ile keşfedilecek. Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep illerini kapsayan tur binlerce yıllık tarihi esere tanıklık edecek, keşfetmenin tadını çıkaracaksınız. Pek çok antik kenti görebileceğiniz gibi çarşılardan alışverişler de yapabilecek, fotoğraflar çekebilecek ve eşsiz anılara biriktirebileceksiniz. Malitur ile tur ücretine dahil olan hizmetler ile tur ücretine dahil olmayan hizmetler belirtilmiştir. Tatiliniz Malitur ile güvende olup 12 aya varan taksit avantajı sizlere sunuluyor. Aynı zamanda iade garantisi ile fiyat farkı hizmeti de sunulmaktadır. Güvenli online alışveriş kapsamında Adana Çıkışlı Turlar Malitur sayesinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

ADANA ÇIKIŞLI TURLAR FİYATLARI

 

Adana Çıkışlı Turların fiyatları konaklanılacak gün ve kişi sayısı ile kalınacak otel ve bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Malitur sayesinde tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda fiyat farkı iade garantisi verirken yüksek güvenlikli online alışveriş imkanını da sizlere sunuyoruz.