0850 303 1363 WhatsApp
Anasayfaya dön
Sosyal Medya
TUR

Malitur Yurt içi Turlar en sık tercih edilen destinasyonlar arasında yerini alıyor. Malitur ile Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine tur düzenlenmekte olup misafirlerimiz uygun fiyatlı ve taksit avantajlarından yararlanabilmektedir. Yurtiçi Turlar arasında; GAP turları, Karadeniz turları, Uçaklı turlar, Ege Akdeniz turları, Likya turları, Marmaris turları, Doğu Anadolu turları, Bodrum turları, Kapadokya turları, Doğu Ekspresi turları, Haftasonu turları, Bozcaada turları, Gökçeada turları, Salda Gölü turları, Kuşadası turları, Çeşme turları, Uludağ turları, Kartepe turları, Pamukkale turları, Günübirlik turlar, Ramazan Bayramı turları, Kurban Bayramı turları, Festival turları, Sömestr turları, Yılbaşı turları, 29 Ekim turları, Ankara çıkışlı turları, Adana çıkışlı turlar, 15 Temmuz turları, 29 Nisan turları arasında yer almaktadır.

Malitur Yurt içi Tur avantajlarıyla tur fırsatlarını yakalayabilir ve Türkiye’nin her bölgesini turistik, kültürel ziyaretlerle keşfedebilirsiniz. Misafirlerimizin memnuniyetiyle hedeflediğimiz çalışma prensibimizle kaliteli hizmeti uygun fiyata vererek hayalinizdeki tatili planlamanızda sizlere yardımcı oluyoruz. Malitur Yurt içi turları fırsatlarıyla tatilinizi planlayarak keşfetmeye adım atabilirsiniz.

Malitur ile Yurt içi Turlar konaklanacak gün ve kişi sayısına göre değişirken aynı zamanda gidilecek bölgeye göre de fiyatlarda değişiklik olmaktadır. Genellikle İstanbul çıkışlı olan turlarımız hem otobüsle hem de uçakla gidilebilmektedir. Malitur Yurt içi Turlarda yüzde 50’ye varan indirimler mevcuttur ve ulaşım kolaylığı da sağlanmaktadır. Dilediğiniz gün sayısında istediğiniz bölgeye ulaşım sağlanabilir, hayal ettiğiniz şekilde seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. Yine Yılbaşı Turları arasında Doğu Ekspresi Van Kars Erzurum Turu, Kapadokya Turu, Uludağ Kayak Turu gibi pek çok tur mevcuttur. Özel turlar arasında yer almasından ötürü resmi tatillerde sıkça tercih edilmektedir.

Her geçen yıla oranla daha güzel ve efsane seçenekleriyle gelen turlarımız sayesinde siz misafirlerimizi hayalinizdeki tatile ulaşabileceksiniz. Malitur güvencesiyle hem daha ucuz hem de daha rahat bir seyahati sizlerin beğenisine sunuyoruz. 12 aya varan taksit imkanları, güvenilir online alışveriş fırsatı, fiyat farkı iade garantisiyle tatiliniz Malitur ile güvende olacak. Aynı zamanda profesyonel ekibimizden 7/24 destek alabilir, sorularınızı sorabilir ve dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.